Мережею шириться історія про людську доброту і турботу про стареньких, яка нікого не лишає байдужим і навчає: ніколи не проходьте повз тих, хто потребує вашої допомоги!

Наша історія сталася у Світловодську на Кіровоградщині. Одного дня на вулиці до баби Дусі підійшла дівчинка рочків восьми.

- Скажіть, бабуся, а що Ви хочете купити?

– Навіщо тобі, дитинко?

– Ми з татом Вам купимо.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

– Що купите? – розгубилася баба Дуся.

– Ну, що Ви хочете?…

– Так я це… Просто за хлібом зайшла.

– Значить, купимо Вам хліба. Тато, йди сюди!

Підійшов чоловік.

– Ви не соромтеся, – сказав він бабі Дусі. – Ми з донькою іноді приходимо в цей магазин, і вона вибирає к о г о с ь, кому хоче допомогти. Що Ви хотіли купити?

– Не треба, діточки, – ще більше розгубилася старенька. – Я і пенсію отримую, і городик у мене є, і п’ят курочок… Це ви в місті за все платите, а ми в селі… Хіба нам багато треба? Спасибі вам, дітк … Дай Бог вам здоров’я!

– Ні! – не відступала дівчинка. – Я знаю, що Вам важко… Це ж видно! Ми обов’язково Вам допоможемо. Що Вам ще, крім хліба?

Баба Дуся не знала, що відповісти.

– Ну, я іноді ще беру сто грам ковбаски. Прямо тут, біля магазину, з хлібом її і їм. Сто грам… Найдешевшої.

– Показуйте, – сміливо сказала дівчинка, – повертаючись до прилавка з ковбасами.

Бабуся довго розглядала вітрину.

– Так тут зараз і немає такої… Я беру ту, що гривень за 40, за 50… А тут дивіться які ціни! Ні, не треба, діточки. Спасибі вам…

– Зрозуміло, – знову заговорив тато. – Ви, бабусю, постійте тут ось з цим візком, а ми з донькою зараз швидко візьмемо все, що вам потрібно. Віта, вибирай.

– Не треба, діточки, – почала було знову баба Дуся, але ніхто її вже не слухав.

До магазину підїхав чоловік і побачив стареньку на розі магазину. Біля неї стояв пакет, а в руках вона тримала півпалки вареної ковбаси і батон. Побачивши, що бабуся плаче, підійшов.

– Що трапилося? – питає.

Бабуся мовчала, а потім каже:

– У тебе, дитино, немає в машині ножа? Мені б відрізати шматочок ковбаски, а то бачиш… Це дуже багато.

Чоловік приніс ніж. Відрізали і хліба, і ковбаси. Решту старенька акуратно поклала до пакету, де дежали крупи, макарони і мандарини.

– Так чого плачете? – знову спитав чоловік.

– Не знаю, дитинко, – відповіла баба Дуся і розповіла історію, яку ви тільки що прочитали вище.

Вона відкушувала маленькими шматочками то хліб, то ковбасу… А на щоках сльози….

Нагадаємо, Знай писав, що у Львові шукають літню жінку, яка вийшла з дому і зникла.

Також Знай повідомляв, що у Харкові розшукують 19-річного молодого чоловіка Олександра Калину. Хлопець зник 2 листопада.

Нещодавно Знай передавав, що у Львові зникла школярка з фіолетовим рюкзаком.