Боєць, який пройшов АТО, нарешті прийшов в себе після тривалих спроб лікарів врятувати його життя. Медики боролися за життя правохранителя кілька тижнів, і в підсумку, їхні старання виявилися немарними, повідомляє видання podillyanews.com.

Леонід Овдіюк з позивним “Свояк” брав участь в Антитерористичній Операції, коли під час одного з боїв з військами противника 21 травня він був важко поранений.

Леоніда відразу доставили в госпіталь в Сєвєродонецьку, його стан лікарі характеризували як вкрай тяжкий - у бійця була вирвана нирка і була відсутня частина стегна. З такими травмами незабаром він впав у кому, але продовжував мужньо боротися за своє життя.

З часом Леоніду стало легше, через кілька тижнів він зумів вистояти та вийти з коми. Його навіть підключали до апарату штучної вентиляції легенів, щоб полегшити його реабілітацію, і ось, через деякий час, він таки прийшов в себе. Медики відзначають, що зараз він у стабільному стані, і володіє позитивною динамікою одужання, і йде на поправку.

Популярні новини зараз

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Показати ще

Також до бійця зайшли в гості глава МВС Арсен Аваков і голова Нацполиции Ігор Клименко, і вручили Леоніду Овдиюку почестную відзнаку "За відвагу в службі".