"Коронавірусний" егоцентрист влаштував скандал у тролейбусі, такий допис з'явився вчора, 2 вересня, на Фейсбук-сторінці Хмельницький LIVE:

"Сьогодні в тролейбусі 11а, чоловік відмовився одягати маску, на вмовляння кондуктора і водія не реагував, виходити також відмовився.

Між ним і пасажирами виник конфлікт, в результаті чого він викликав поліцію. Через його зухвальство на декілька хвилин весь рух по вулиці Камянецькій було перекрито."

"Коронавірусний" егоцентрист влаштував скандал у тролейбусі Сьогодні в тролейбусі 11а, чоловік відмовився одягати маску, на вмовляння кондуктора і водія не реагував, виходити також відмовився. Між ним і пасажирами виник конфлікт, в результаті чого він викликав поліцію. Через його зухвальство на декілька хвилин весь рух по вулиці Камянецькій було перекрито. #від_підписників

Geplaatst door Хмельницький LIVE op Woensdag 2 september 2020

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Користовачи розділилися у коментарах. Хтось гнівався на безвідповідальність чоловіка, а дехто вважав, що він правий.

"Вірус є , але є і законодавство , постанова кму не має такої сили як Конституція і якщо людина знає свої права то має право їх відстоювати ! Нехай влада введе надзвичайний стан при якому має забезпечити громадян засобами інд захисту як мінімум та інші моменти які не вигідні владі такі як форс мажор , податки та інше і виписує штрафи і розповідає як кому куди і як ходити", - пише Олександр Дзюблюк.

"Питання не виключно у вимогах влади та законів. Питання в культурі використання масок. Культурі, яка вже багато років існує в розвинутих країнах (приклад Японія) і яка тілька зараз зароджується в нас. Використовуючи маску, Ви, в першу чергу, забезпечуєте захист людей, які поруч з Вами - маска зменшує загальний обсяг видихаємого вами повітря (крапель) , яке може бути заражене і про що Ви можете й не знати. Тому, мова йде про повагу до оточуючих Вас людей", - висловлює свою думку Карпович Радіон.

Раніше портал "Знай.ua" писав - Карантин в Україні: українців попередили про продовження, чого чекати після 31 жовтня

Також портал "Знай.ua" писав, що Тернопільських школярів змусять паритися в масках і подружитися зі спиртом

Також портал "Знай.ua" писав, що Жириновський вколовся експериментальною російською вакциною від коронавірусу, у якої вже знайшли 144 побічних ефекти