Прикарпатський ведмідь Яник живе на Хмельниччині. Раніше він жив у клітці, а сьогодні звикає до життя у дикій природі – така історія прикарпатського ведмедя Яника, який почав мешкати в реабілітаційному центр “Парк хижаків “Арден”, що на Хмельниччині.

Про це журналістам Суспільного Карпати розповів заступник директора Галицького національного природного парку та виконувач обов’язків директора з розвитку “Ардену” Володимир Бучко.

Ведмідь Яник раніше жив у Хриплині, що поблизу Івано-Франківська. Яника запхали в клітку.

"Там мав бути приватний зоопарк, але не склалося, його не відкрили. Деяких тварин порозбирали, залишився один ведмідь, і ми його забрали в реабілітаційний центр “Парк хижаків “Арден”", – розповідає Володимир Бучко.

Популярні новини зараз

Карантин не писаний: 40-річна донька Ющенка виблискувала формами в теплих краях

Українців відвідає бабине літо, синоптик порадувала прогнозом: "До +20"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Тепер на Хмельниччині Яника оглянули, вилікували зуби, прочіпували та вакцинували.

"Тепер він буде жити у новому центрі, який буде найбільшим в Україні для диких тварин. Його площа – 32 гектари. Поки що Яник – один житель з Прикарпаття", – додав Володимир Бучко.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що Чорнобиль заполонили ведмеді, рев на всю зону відчуження: "Вперше після аварії" Крім  ведмедів, там також сильно збільшилася популяція вовків і рисей. 

Також портал Знай.uа писав, що п'яні бджоли вбивають тверезих - на Волині пасічники б'ють на сполох через новачка-бджоляра.

Також портал Знай.uа писав, що у Сибіру був знайдений ведмідь, вимерлий більше 15 тисяч років тому. В Якутії оленярами була знайдена мумія печерного ведмедя, вимерлого 15 тисяч років тому. Вік же самої знахідки становить, за попередніми оцінками, приблизно 39 тисяч років.