Губернатор Хмельницької обалсті Сергій Гамалій поділився планами по реалізації інвестиційного проєкту, який бі вирішив екологічне питання.

"Бу­ду­чи біз­несме­ном, мав кон­такти з по­ля­ка­ми, які влас­ним кош­том хо­ті­ли збу­ду­ва­ти сміт­тє­пе­ре­роб­ні за­во­ди на Хмель­нич­чи­ні. Для цього їм тре­ба бу­ло ви­ді­ли­ти зе­мель­ну ді­лян­ку. Од­нак, із нез­ро­зу­міх при­чин во­ни не от­ри­ма­ли від­по­від­них по­год­жень. За­раз я пла­ную від­но­ви­ти ці кон­такти і по­ча­ти пе­ре­мо­ви­ни з ін­весто­ра­ми", — заявив Гамалій під час прес­конфе­рен­ції у чет­вер, 10 груд­ня.

За словами губернатора, ідеальний варіант - це побудувати заводи по переробці сміття у Хмельницькому, Кам'янець-Подільському та Шепетівці. Гамалій зазначив, що нині Хмельниччина - один з аутсайдерів в сфері залучення інвестицій.

Тим часом четверо мешканок Хмельницького вирішили влаштували на вихідних "свято чистоти" в рідному місті. Один з відеороликів, зроблений дівчатами, опублікували у Facebook-спільноті Хмельницький LIVE. Хмельничанки довели, що люблять своє місто не тільки на словах та вийшли на міні-суботник, на якому прибрали околиці пляжу.

Нещодавно відома українська реперка та учасниця нового сезону "Танців з зірками" на "1+1" Alyona Alyona влаштувала в Києві екопікнік. Зірка запросила колег з шоубізнесу на Гідропарк, щоб там провести прибирання території. Після чого вона презентувала для присутніх свій новий кліп на пісню "Сумно", в якому знялася Анастасія Лугова - дівчина, яку при спробі зґвалтування жорстоко побили в поїзді на очах у маленького сина.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співачка Onuka знайшла спосіб екологічного порятунку Землі.

Також Знай.uа писав, що на Закарпатті запрацювала перша станція переробки пластику.

Крім того, у Києві з'явилися нові контейнери для сортування сміття.