Меблі, одяг, шини, побутову техніку і багато іншого побутового непотребу, який довго розкладається на смітниках, тепер можна здати в центрі управління відходами у Хмельницькому.

Днями цей унікальний об’єкт відкрили на Проспекті Миру, 7, поблизу Хмельницького міського сміттєзвалища, повідомляеться на сайті Хмельницької міської ради.

фото khm.gov.ua

У міській раді зазначають, що будь-хто з хмельничан може привезти сюди і безкоштовно здати відходи для їх переробки та утилізації. Тут приймають 13 видів (фракцій) відходів: меблі, будівельне сміття, зелені відходи, одяг, побутову техніку, папір, ПЕТ, поліетилен, скло, упаковку, метал, небезпечні та змішані відходи.

фото khm.gov.ua

Популярні новини зараз
Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

фото khm.gov.ua

«Якщо з переробкою паперу, пет- та інших відходів все більш-менш зрозуміло, то що робитимемо з рештою? Наприклад, меблі пропонуватимемо безкоштовно забрати людям, які їх потребують, одяг теж передаватимемо в соціальні установи, зламану чи застарілу побутову техніку забиратимуть наші ПТУ, що готують спеціалістів з її ремонту. Будівельним сміттям підсипатимемо дорогу до полігону твердих побутових відходів», - пояснюють у центрі.

Головна мета об’єкту – зменшення навантаження на сміттєзвалище та недопущення потрапляння полігон відходів, які довго розпадаються. Також, в такий спосіб планують виховувати екологічну свідомість мешканців, навчити містян не викидати негабарит на сміттєві майданчики.

Створення центру коштувало понад 1,5 мільйона гривень. Фінансування здійснювалося за бюджетні кошти, а також за кошти комунального підприємства «Спецкомунтранс», зокрема, ті, які воно заробило від дегазації полігону.

Нагадаємо, що на Хмельниччині таксист врятував хлопчика і став героєм міста - уявив себе на місці дитини.

Як повідомляв портал Знай.uа, на Хмельниччині медики ледь не вбили молодого хлопця під носом у копів.

Також портал Знай.uа писав, що у Хмельницькому вже 5 років не можуть оголосити вирок канібалам - жінка з дитиною загинули від рук сатаністів.