У Хмельницькому купили квартиру дитині-сироті за державні гроші.

Читайте Знай в Google News!

Детальніше про це розповідає прес-служба Хмельницької міської ради.

Повідомляється, що під час засідання комісії з використання у 2020 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та людей з їх числа, яку очолює заступник мера Галина Мельник, від 5 листопада, було прийнято рішення про придбання квартири для 23-річного хмельничанина-сироти.

Засідання комісії / фото : ХМР
Засідання комісії / фото : ХМР

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Держава виділила на даний проект 2 319 792 гривні. Ця сума буде розділена між чотирма дітьми-сиротами (кожному по 579 948 гривень). Перший з них вже отримав двокімнатне житло в місті Волочиськ Хмельницької області. Загалом під державну програму потрапили 16 дітей з Хмельницької області.

Іншим трьом ще шукають квартиру.

У цьому їм допомагають фахівці міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, де вони перебувають на обліку до 23-річного віку. Фахівці Центру допомагають дітям пільгової категорії підготовці відповідного пакету документів відповідно до чинного законодавства.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що суддя КСУ виставив дітей-сиріт на вулицю, а сам залишився в Конча-Заспі.

Як повідомляв портал Знай.иа, сім'я зі Львова удочерила ромську дівчинку і зіткнулася з несподіваними труднощами.

Також Знай.иа писав, що 2-річного малюка довели до критичного виснаження в одному з дитячих будинків у Сімферополі.