На Хмельниччині рідна матір побила свою 4-річну дитину до смерті. Моторошна подія сталася на початку жовтня цього року.

3 тижні дитина боролася за життя в реанімації. Однак на початку листопада дівчинка померла.

Голова ГО «Всеукраїнське об’єднання «Право на сім’ю» Світлана Клочко говорить, на жаль вбивство своїх дітей біологічними батьками стається в Україні вже не вперше.

«Два роки тому така сама ситуація була в Житомирській області, коли дівчинку Дашу повернули після рішення суду до біологічних батьків і вона була вбита», - розповіла Світлана Клочко.

Правозахисниця впевнена, якби в Україні було більш досконале законодавство, трагедії вдалося б уникнути.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

«Держава, яка Конституцією гарантує кожній людині, кожній дитині право на життя та охорону здоров’я після першого випадку отакого вбивства дитини біологічними батьками, проаналізувати ситуацію, причинно-наслідкові зв’язки і внести зміни до норм діючого законодавства, принаймні до Сімейного кодексу України щодо того, щоб після повернення дитини виховання до біологічної родини у разі поновлення батьків у батьківських правах зобов’язати органи опіки і піклування ставити цю родину під соціальний супровід», - зазначила Клочко.

Експертка з прав дитини говорить, що служителі Феміди часто стають на бік біологічних батьків. Та при цьому забувають про безпеку дитини.

«Інтеграція дитини в біологічну родину повинна бути поступовою. У разі, якщо її нема, то за зачиненими дверима ніхто не знає, що відбувається. І статус біологічної мами не дорівнює її спроможності виховувати дитину», - прокоментувала Світлана Клочко «Магнолії-ТВ».

Раніше портал Знай.uа писав про те, що у дніпровській маршрутці жінки "відморозилися" від хлопця без ніг: "Мовчки витріщалися у вікно"

Також портал Знай.uа писав, що на Львівщині автобус смерті зніс дитину з дороги - бідне янголятко, всі в сльозах.

Також портал Знай.uа писав, що талановита українка рятує хворого сина гачком і нитками: "Заради дитини мати здатна на все"