На Чернігівщині кобила з подвійним ім'ям Зорька-Полька допомагає мешканцям розчищати сніг біля Новгород-Сіверської райлікарні. Конюх Олена Шовкова працює з хвостатою помічницею вже три роки.

Основна робота Зорьки взимку - чистити від сніге територію біля лікарні, а восени - возити листя. Кобилу годують тим, що працівники лікарні самі вирощують на городах, повідомляє Суспільне.

фото: Суспільне

"Там у нас город є, біля їдальні. Ми вирощуємо буряки, гарбузи, кабачки", – каже Олена Шовкова.

Сіно заготовляють з території лікарні. "Обкошуємо, сушимо і складаємо. На кобилу затрат ніяких", – розповів завгосп райлікарні Сергій Павлюк.

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

фото: Суспільне

Понад усе любить Зорька-Полька ласувати хлібом. Час від часу Олена купує їй гостинці і каже: свою помічницю дуже любитьі навіть не уявляє, що б без неї робила.

"Я вже звикла, не можу без неї", – говорить Олена.

Тим часом у Львові вівчарка напала на чоловіка та його домашнього улюбленця. Песику наклали 40 швів. Тепер постраждалий вимагає покарання для власника собаки. Так, стало відомо, що у Львові власник шпіца, який і сам постраждав від нападу вівчарки, і ледве врятував свого улюбленця, чекає покарання для власників кривдника. Потерпілий написав заяву у поліцію.

Також Знай.uа писав, що у Сваляві (Закарпаття) зграя бездомних собак накинулася на місцеву жительку.