Вчора 13-го липня відомий парк в Хмельницькому був прикрашений цікавими скульптурами, повідомляє телеграм-канал Хмельницький LIVE.

Як йдеться у повідомленні, одна з алей парку культури і відпочинку імені Чекмана була прикрашена оригінальними дерев'яними скульптурами ручної роботи, які парку дісталися після проведення третього українського чемпіонату скульпторів "STIHL Carving Cup 2019".

Організатори чемпіонату порахували, що скульптури, зроблені учасниками, набагато краще будуть виглядати в парку, який щодня приниимает велика кількість людей, ніж десь у темному складі, де їх не побачить ніхто, і люб'язно передали всі наявні творіння у власність парку.

Популярні новини зараз

Слава Камінська з "НеАнгелів" втратила найближчу людину: "Я так боялася"

Донька київської судді, яка віддала Крим Росії і назвала українців "бидлом", вибачилася

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Серед скульптур є безліч популярних особистостей і персонажів, наприклад, таких як Устим Кармелюк, Хмельмэн, та інші.На даний момент у парку встановлено дев'ять таких скульптур. Спочатку скульптур було 10, проте на жаль, одну з них навіщо-то пошкодили вандали. Дісталося скульптури Нептуна, він залишиться в пам'яті людей, і на фото. Невідомі розтрощили її так, що деталі навіть не вдалося знайти. Планується, що скульптури будуть стояти в парку до зими, а потім можливо їх перевезуть в більш тепле місце.