В лікарню в Хмельницькій області завезли унікальне обладнання, яке може врятувати життя десяткам людей. Про це повідомляє видання podillyanews.com.

Шепетівська центральна районна лікарня завдяки небайдужим людям змогла нарешті отримати сучасне обладнання для лікування хворих коронавірусом пацієнтів. Збір коштів на апарат штучної вентиляції легенів був організований Благодійним фондом “Зміцнення громад”. Волонтери оголосили про необхідність зібрати кошти на придбання дорогого апарату ще в кінці березня, і ось днями лікарня змогла отримати апарат ШВЛ у своє користування.

Збір був організований в рамках благодійної акції “Здолаємо коронавірус разом!” і з ініціативи місцевої підприємниці Завістовської Наталії. Так, в Шепетівську лікарню був доставлений апарат ШВЛ українського виробництва фірми “UTAS” експертного класу “ЮВЕНТ Т”.

Вартість апарату склала ні багато ні мало 721 тисячу гривень, з яких монітор до нього обійшовся у майже 100 тисяч. Загальна ж сума, яку вдалося зібрати волонтерам склала трохи більше 823 тисяч гривень. Повідомляється, що гроші будуть розподілені між відділеннями і будуть витрачені на придбання необхідних препаратів: частина товарів вже оплачена, а частина - в процесі, повідомляють у благодійному Фонді.

Нагадаємо, львівські медики розкрили правду про боротьбу з вірусом, пацієнти висмоктали всю кров: "Не вірять, хамлять"

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще