Стало відомо про те, що Хмельницькому обласному протипухлинному центрі з'явилася нова операційна, вартість якої становить 11 мільйонів гривень.

Таким чином, повідомляється, що більшість коштів Державного фонду регіонального розвитку, а все інше з обласного бюджету та Національної спільноти здоров'я України.

У хмельницькому відкрили операційну за 11 мільйонів, фото: ОПЦ

Ремонти тривали більше восьми місяців. Використовували тільки екологічно чисті і сертифіковані будматеріали. Зараз обладнано 5 операційних кімнат та допоміжних приміщень. Заради безпеки пацієнтів і персоналу створена унікальна система вентиляції, фільтрації і кондиціонування повітря. В операційну кімнату потрапляє максимально очищене повітря.

Електрична мережа змонтувала за кращими вимогам безпеки. Спеціальне покриття контактує зі всім обладнанням. Були встановлені сучасні операційні столи, освітлення, платформи для хірургів, а також дихальну апаратуру.

Популярні новини зараз

У Києві дитина розстріляла чоловіка

На Франківщині швидка залишила помирати чоловіка з хворим серцем: "Він просто п'яний"

Українка поїхала на заробітки в Польщу і стала чужою для сім'ї: "Навіть діти відвернулися"

Лорак виходить заміж? Співачка засвітила головний доказ майбутнього весілля

Показати ще

Нова стійка дозволяє виконувати широкий спектр оперативних втручань.

На проект було витрачено загалом близько 11 мільйонів. Медики переконані, що це сильно допоможе їм у боротьбі зі злоякісними пухлинами.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що київські хірурги провели унікальну операцію, вперше за 15 років пересадили серце. Його отримав 62-річний житель столиці. 

Про це повідомляє прес-служба Інституту серця.

Так, стало відомо, що у Києві лікарі вперше за 15 років провели трансплантація серця. Цю операцію столичні лікарі зробили в Інституті серця МОЗ України. Відзначається, що хірургічне втручання пройшло цілком успішно.

Нагадаємо, що у Львові вперше провели операцію по пересадці серця.

Як повідомляв портал Знай.іа, у Львівській області блискавка потрапила в жінку через розетку. 

Також Знай.іа писав, що львів'янин зі старшим діагнозом потребує допомоги, щоб отримати шанс на повноцінне життя.