У Хмельницькому чоловік не сплатила до бюджету понад 2 мільйони гривен. Рішенням Вінницького апеляційного суду було підтверджено правомірність винесених Головним управління ДПС повідомлень – рішень.

Чоловік реалізовував товари через Internet із залученням ТОВ «Нова пошта». При цьому він не був суб’єктом господарювання та отримував доходи у вигляді грошових переказів на карткові рахунки. Податки він не відраховував. Про це повідомляє прес-слуба ГУ ДПС у Хмельницькій області.

Була проведена перевірка питань про дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи, правильності нарахування, а також сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцстрахування.

Після проведеної необхідної перевірки було донараховано понад 2 мільйони гривень: це податку на доходи фізичних осіб – 964 тисячі гривень, також військового збору – понад 80 тисяч гривень, єдиного соціального внеску – 292 тисячі гривень і ПДВ на суму 788 тисяч гривень і ще за неподання звітності 680 гривень.

Податкові повідомлення – рішення, прийняті за результатами перевірки, на сьогодні набрали законної сили. Наразі вживаються заходи для стягнення до бюджету визначеної заборгованості.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Податківці зазначають що податки мають сплачувати усі громадяни. Це має проходити прозоро, чесно і в повному обсязі. Якщо ж хтось від цього ухиляється, його чекає відповідальність, визначена чинним законодавством.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що відсутність маски прирівняли до порушення ПДР - як штрафуватимуть порушників карантину.

Також портал Знай.uа писав, що Рада додушить українців драконівськими штрафами: "Від 8 000 тисяч"

Також портал Знай.uа писав, що киянина поставили на лічильник за примарний борг: "700 тисяч на бочку!"