У Хмельницькій області новим головним санітарним лікарем та керівником обласного лабораторного центру призначили Миколу Габрикевича.

Призначило головного санітарного лікаря області та в той самий час керівника обласного лабцентру Міністерство охорони здоров'я.

Про це повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

За словами Романа Примуша, головний лікар області координує роботу по запобіганню поширенню захворюваності в області та вносить пропозиції, що до введення карантинних обмежень.

До цього призначення на цих посадах працював Олег Балашов.

Популярні новини зараз

Киянин перетворив квартиру у висотці на неприступний "бункер – "До зомбі-апокаліпсису готовий!"

Українцям розповіли, коли можна буде піти в кіно і повечеряти в ресторані

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Показати ще

Микола Габрикевич народився на Донеччині, навчався та проживав у Львівській області.

З 1993 року Микола Габрикевич працював на Хмельниччині на різних посадах у медичній сфері. Він був заступником начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що у Києві медики принесли під вікна Шмигалю обгризені кістки: "Де гроші?" У Києві на акцію протесту до будівлі уряду вийшли працівники медицини і пацієнти, які вимагають виділити на галузь обіцяні гроші.

Також портал Знай.uа писав, що на Львівщині медики відхрестилися від вмираючого дідуся, очевидці киплять: "Дзвонили у швидку два рази" На Львівщині помер колишній викладач, якому медики своєчасно не надали необхідної допомоги.

Також портал Знай.uа писав, що помилковий результат при тестах на covid-19 не рідкість: медик назвав точний метод діагностики. Тести на коронавірус можуть показувати помилковий результат навіть 3-4 рази.