Останні три роки у Хмельницькому проводили реконструкцію будівлі, де знаходиться обласний серцево-судинний центр, його вирішили перетворити на сучасний центр кардіології та кардіохірургії.

Як розповіли у пресслужбі обласної ради, після завершення робіт тут надаватимуть невідкладну кардіологічну допомогу пацієнтам з інфарктами, порушеннями серцевого ритму, нестабільними стенокрадіями та іншими гострими станами.

Тут же знаходитиметься реанімаційне відділення, стаціонар на 30 місць та амбулаторно-поліклінічне відділення.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Усе це обійдеться бюджету в 101 млн 532,5 тисяч гривень. Наразі у реконструювання центру вже вклали більше 70 мільйонів, тож для завершення потребується ще майже 35 млн гривень.

Нагадаємо, на Кам’янеччині, що у Хмельничцькій області, збудували новеньку амбулаторію сімейної практики загальної медицини. Збудували, але так і не відкрили. Її збудували на місце старого медпункту, відкривали помпезно зі стрічками та піснями у грудні 2019 року. За задумкою, амбулаторія мала обслуговувати 4 тисячі мешканців Вихватнівець та ще 12 сіл, розташованих поруч.

Нагадаємо, що у Львові тяжко хворий хлопець показав приклад стійкості, здоровим таке не під силу

Як повідомляв портал Знай, малятко народилося від сурогатної матері з рідкісною хворобою, батьки-китайці навіть не глянули

Також, Знай писав, що маленького українця спалює онкологія, життя повисла на волосині.