З 25 січня Україна повернулась до життя в умовах адаптивного карантину. Зокрема, це стосується правил користування громадським транспортом, в якому кількість пасажирів не може перевищувати кількість сидячих місць.

Тепер для хмельничан, більшість з яких повернулась на роботу, почалося "веселе" життя. Щоб дістатися до роботи і назад додому, потрібно вистояти чималу чергу на зупинці: тролейбуси й автобуси, в які раніше могло б уміститися більше 100 людей, проїжджають: сидячі місця зайняті - тож ніхто більше зайти в салон не може.

Якщо кількість транспорту і збільшилася, то для містян це непомітно: люди вимушені мерзнути на вулицях в надії дочекатися свого моменту Х. Відео, зроблене одним з пасажирів, на своїй сторінці в Instagram публікує спільнота Khmelnitskiy.inst.

"А як Вам добиратись кудись на громадському транспорті?", - питають автори.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще
Тим часом в Україні мають з'явитися платні автомобільні дороги. Кабінет міністрів вже встановив тарифні сітки для різних категорій транспортних засобів. Про це йшлося серед решти питань на засіданні уряду 23 грудня.